Īsta dzīves bagātība slēpjas daudz vairāk nekā vienkāršā savas finansiālās vērtības un stabilitātes audzēšanā, taču fakts ir nenoliedzams, ka īsta finansiāla neatkarība ir saistīta ar naudu un tā uzlabo dzīves kvalitāti, taču bagāta dzīve nav saistīta ar finansiāli stabilu stāvokli. Mēs visi esam redzējuši bagātus cilvēkus, kuri ir ļoti nelaimīgi, nespējīgi baudīt dzīvi, un nabadzīgus cilvēkus, kuri ir ļoti laimīgi un uzskata, ka viņiem ir un pieder viss, kas viņiem jebkad dzīvē ir vajadzīgs. Ari vairākkārtēji pētījumi pierāda to, ka attiecības starp naudu un laimi ir minimālas, lai vai cik absurdi tas kādam varētu šķist. Lai tiektos pēc bagātas dzīves, kurā nevalda nauda, nāksies ievērot pāris zelta baušļus, kas ir balstīti gan uz finansēm, gan personīgām pārmaiņām per ulteriori informazioni, visitare il nostro sito Web.

1. Kļūsti dziļi motivēts

Nauda ir ļoti minimāls motivators – nauda ir pārāk sekla, lai spētu tevi virzīt tālu un pie lieliem panākumiem. Nauda ir tas, kas nopērk tev lietas, kuras tu vēlies, taču nauda nav spējīga nopirkt laimi. Mēdz teikt, ka nauda ir spējīga iegādāties tev skaistāku cietumu, taču no tā izgūt nauda tevi nevar. Tajā arī slēpjas pirmā baušļa būtība – lai kļūtu bagāts un dziļi motivēts, ir jāatrod mērķis un motīvs ārpus mājas, ārpus savas komforta zonas, ārpus savas mazās, ciešās un noslēgtās pasaules. Atrodi kaut ko, kam tiekties līdzi, kaut ko lielu – kaut ko, kas spēs piepildīt tavu dzīvi. Daži no vislielākajiem motivatoriem, kas slēpjas dziļi iekšā:

  • Brīvība: atbrīvošanās no ikdienas darbu važām, iespēja augt, atpūsties, izklaidēties, veidot un dzīvot dzīvi tādu, kādu to vēlies.
  • Attīstība: jo brīvāks tu kļūsti, jo lielākas ir iespējas augt un attīstīties, gan garīgi, gan fiziski.
  • Līderība: izaugot pats, tu motivēsi augt arī savus līdzcilvēkus.

2. Sniedz vairāk, nekā tu saņem pats

Piedod dzīvei lielāku pievienoto vērtību, sniedzot apkārtējiem, pasaulei un līdzcilvēkiem vairāk, nekā tu saņem atpakaļ. Dzīves bagātību var uzlabot, uzlabojot savu līdzcilvēku dzīves. Uzlabojot tās, uzlabosies arī tava personīgā, un dzīve šķitīs visiem daudz skaistāka un vieglāka.

3. Dzīvo ar 100% integritāti

Izvairies teikt vai darīt kaut ko tādu, kas nespētu padarīt tavu māti vai tēvu priecīgus un lepnus. Dzīvo gudri un dzīvo labi – nepārkāp likumu, nekrāp, nemelo, neapgāni, neaprunā. Tas viss ir tik vienkārši izdarāms un noteikums ir pavisam vienkāršs – ja tas, ko tu vēlies pateikt vai darīt šķiet nepareizi, tad tā visticamāk arī ir.

4. Esi drosmīgs

Ne tikai dzīves, bet arī finansiālās stabilitātes uzlabošanas bauslis. Cilvēki ir sociālas būtnes, taču tas nenozīmē, ka kļūt bagātam nozīmē doties līdzi ar straumi. Tieši otrādi, ja tu vēlies kļūt bagāts, laimīgs un iespējams arī finansiāli stabils, saņemies drosmi un uzņemies atbildību – dari to, ko nedara citi, jo tad tev būs tas, kas nebūs nevienam citam. Arī nauda, veiksmīgs bizness, un visas citas vērtības le tendenze odierne nell’igiene dentale.

5. Disciplīna

Rūpes par bagātību un finansēm ir akumulējošs un ilgstošs process, kura laika gaitā visas mazās lietas un vērtības apvienojas kopā visas dzīves garumā. Tas nozīmē, ka ikdienas paradumi un darbības var būt tās, kas vai nu pāatrinās tavu veiksmes ceļu, vai to bremzēs. Iekrāšana, investīcijas, atkārtotas investīcijas, naudas noguldījumi, uzkrājumi un finansiālās, kā arī biznesa attīstība ir ļoti svarīgi. Pacietība ir lielākās zāles pret ātru sabrukumu un izdegšanu.